D.Smurzynska Medycyna estetyczna i stomatologia | Modelowanie ust Kielce - Zapoznaj się z oferowanymi przez nas usługami! www.dsmurzynska.com

D.Smurzynska Medycyna estetyczna i stomatologia | Modelowanie ust Kielce - Zapoznaj się z oferowanymi przez nas usługami!


Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem tkanki łącznej, związanym z gojeniem się ran i regeneracją skóry. Jest w 100% bezpiecznym i skutecznym narzędziem do powiększania ust. HA w dzisiejszych czasach pojawia się we wszelkiego rodzaju kremach nawilżających i serum. Cząsteczka pochodzi z cukru, co sprawia, że ​​prawdopodobieństwo wystąpienia reakcji alergicznej jest niskie nawet u osób wrażliwych i może utrzymywać w wodzie do tysiąckrotności swojej wagi, co jest idealnym rozwiązaniem do zatrzymywania wilgoci w skórze. Wypełniacze sprzyjają temu, ponieważ kwas hialuronowy naturalnie występuje w organizmie i z czasem ulega powolnemu rozkładowi, dzięki czemu jest o wiele bardziej naturalny i odczuwalny, nie wspominając o znacznie bardziej odwracalnym działaniu niż wypełniacze do ust ze starej szkoły, takie jak silikony lub tłuszcze.

Modelowanie ust D.SmurzynskaINDYWIDUALNA PRAKTYKA DENTYSTYCZNA I MEDYCYNA ESTETYCZNA DOMINIKA SMURZYŃSKA
ul. Hoża 19
25-618Kielce
świętokrzyskie
Telefon: +48 509609009
REGON: 369184244